.

HSLMDSD Биро Светилки,Личност Едноставна Led Полнење Око Светла Креативни Свитлива USB Интерфејс со Dimmable Децата Учење на студентскиот Дом Мала Светилка, Читање Ноќ Светл

HSLMDSD Биро Светилки,Личност Едноставна Led Полнење Око Светла Креативни Свитлива USB Интерфејс со Dimmable Децата Учење

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Имаме Стока Безбедносни Услуги.Ако Производот што Сте го Добиле Има Проблеми со Квалитетот, ве Молиме Слободно Контактирајте со Нас, Ние Може да Ви Обезбеди со Враќање на Услугата.Светилка сопственикот е E27 или E14 Светилка сопственикот, Која Може Слободно да Се Менува и Блескаво Светилки и Заштеда на Енергија Светилки.Користење на Ззп Тип Smd Led ,Тип на Извор на Светлина е Предводен.Стилски Дизајн,Направен од Abs.Едноставен и Модерен Стил Маса Светилка, Направете ја Вашата Соба Полна со Модерниот Живот.Вашето Задоволство е Наша Најголема Извршување.Ако Имате Било какви Прашања, ве Молиме Слободно Контактирајте со Нас, Ние Ќе ви Одговори во Рок од 24 Часа.Забелешка : Овој Производ Не содржи Извор на Светлина, Но Ние Ќе им Даде на Сијалица.Ако Сијалица Паузи Dutransportation, Ние Не Сме Одговорни.Ви благодариме за Understanding Light Тело Материјал : Abs Light Сенка Материјал : Abs Suitable Извор на Светлина : Led,Заштеда на Енергија Светлина,Incandescent Suitable Wattage : 6-10 WBulb се Вклучени : Не Included Suitable Простор : 10-15 Плоштадот Meters Lamp Вкупна Должина : 8.4 Cm Lamp Вкупна Ширина : 21.5 Cm Lamp Вкупна Висина : 32.5 Cm Voltage : 110 V-240 V General Application : .Дневна Соба, Спална Соба,Студија Соба,Other Decorative Стил : Едноставен И Модерен.

Особините