.

UXZDX Едноставна Американска Студија Декорација на Маса Светилка Бакар Керамички Ретро Нордиските Стил Дневна Соба и Спалната соба Ноќни Табела Светилка

UXZDX Едноставна Американска Студија Декорација на Маса Светилка Бакар Керамички Ретро Нордиските Стил Дневна Соба и Спалната

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Американската керамичка маса светилка, суштината на креативноста е во извор на инспирација.Едноставен дизајн полн со стил.Добиени од чиста убавина и повеќе гламурозен шарм.Светилка тело материјал : керамички.Сенка материјал : крпа.Светилка тело материјал : керамички.Сенка материјал : крпа.Процес : боење.Моќност : 21 W-30 W (inclusive).Стил : ретро носталгични.Простор : дневната соба/спалната соба/студија соба/тремот/менза/hotel Whether светилка има светлосен извор : Без извор на светлина.Напон : 110 V~240 VSwitch тип : push копчето switch.Пакетот вклучува : 1 *табела светилка (со исклучок на други експонати)Забелешка : 1.Има можеби малку blemish се должи на рачно изработени процес; И метал заклучување може да изгледа како ' рѓа, бидејќи на ретро одлуки ефекти.2.Осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа. 3.Мерењето е дозволено грешка е +/- 1-3cm.Светилки се исто така големи подароци за семејството и пријателите.

Особините