.

TOATON Бебе Безделник, Бебе Гнездо, Новородените Креветчето Ко-Спиење Кревет Памук Преносни Бебе Bassinet Совршен за Патување и чекалницата дреме, Бебе Туш Подарок(Зајак

TOATON Бебе Безделник, Бебе Гнездо, Новородените Креветчето Ко-Спиење Кревет Памук Преносни Бебе Bassinet Совршен

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!. ✨【Кадифен и мека на допир】капакот е изработен од 100% памук и браник подлога се третира со шест филтри за да се осигура нејзината fluffiness и поддршка. ✨【Гаранција за сертификација】Oeko-Tex заверена од Класа I (највисоко ниво) производи.Сите recliners се произведени во стерилна работилница.Квалитетот на гнездо е строго контролирани од страна на стручна контрола на квалитетот тим. ✨【Најновата Надградба】подобрување На патент е посилен и неспокојот за да се обезбеди лесно zipping кога демонтирање. ✨【Совршен ко-спиење】360 ° околу креветот парапет заштита, прифаќање на бебето да спие убедливо, создавање независна спиење средина за бебето и да ги заштити бебето од лизгање off. ✨【Прилагодлива Големина】дното на бебето гнездо користи панделки за да се прилагоди на стегање на креветот стража железнички за различни големини на бебињата.Предната и задната страна на бирото за развој на образованието поклопецот се направени од различни материјали, погоден за различни клими. ✨【Bionic дизајн】креветот има навалите агол, погоден за бебе во мајката оружје bionic чувство, но, исто така, да се спречи храна за бебиња рефлукс може да ги заштити ' рбет и да се направи бебе поудобно. ✨【Ризик купување】ќе уживате 12 месеци од по-продажбата на услугата поддршка кога ќе го купите овој објект.На нашите клиенти тимот за поддршка ќе се стремиме да го реши секој проблем за вас во прво време, без разлика кога и каде.

Особините