.

HAO DAMAI Бебе Гнездо, Мека Дише Преносни Бебе Кревет Новороденче Креветчето Бебиња Безделник за Ко Спиење, Детето Bassinet Притискам Душек на Подот со Седиште Перница (Бој

HAO DAMAI Бебе Гнездо, Мека Дише Преносни Бебе Кревет Новороденче Креветчето Бебиња Безделник за Ко Спиење, Детето Bassinet

DEN 705.60

Износот
Во форма достапна за нарачката

Safe Дише Издржливи : бебето гнездо кревет е направен од 100% природни органски памук, секој чекор од производство на нашето бебе гнездо е под строг надзор, нема штетни материи ќе предизвика било каква штета на бебето;.Подобро Спиење : 360 степени заштитна подлога страна парапет и ергономски дизајн за да се угледа на мајка ми удобен матката кој му дава на детето е удобна околина и познат чувство на сигурност;.Прилагодлива Големина Лесно да се Чисти : големината на бебето дневна стол може да се прилагоди како бебето расте.Бебето гнездо е пренослив и машина перат, кој е лесен за чистење и заштедува вашето драгоцено време;.Совршен Бебе Кревет : Таа е погодна за новороденчињата од 0 до 24 месеци.Дебела засилен сунѓерот подлога штити бебето од 'рбетот, се обезбедува' рбетниот поддршка за да се поттикне природен раст .Па можете да го користите како туристички бебе кревет без да се грижиш за тешко тротоарите;.Мултифункционален Преносни : бебето гнездо sleeper го прави совршен безделник, не само ко sleeper за бебето, тоа исто така може да се користи за кревет или јасли, од страна на sleeper, патување кревет, остатокот на самото место,и патување мат.Може да се стави тоа на дневна соба кат, троседот или baby cot.Боја : Зелена.

Особините