.

Роботот Интелигентни Програмабилни 2.4 ghz Далечинска Контрола на Робот за Деца Играчка Гест уреди со покажувач на Робот за Полнење Образовни Играчка

Роботот Интелигентни Програмабилни 2.4 ghz Далечинска Контрола на Робот за Деца Играчка Гест уреди со покажувач на Робот

DEN 2296.80

Износот
Во форма достапна за нарачката

Потекло : CN (потекло).Собранието статус : подготвени.Сертификација : ce.Долго растојание : за 6 M.Место на Потекло : CN (Место на Потекло)Собранието статус : ready Certification : ce Long-растојание растојание : за 6 MRemote контрола : yes Power набавка : electric Brake : далечински control Age опсег : 5-7 години old Age опсег : 8 до 13 години.

Особините