.

Сојузничките Месинг CV-1D-22-GAL Clearview Колекција 22 Инчен Галерија Железнички Точки Акценти Стаклена Полица, Масло Протри Бронза

Сојузничките Месинг CV-1D-22-GAL Clearview Колекција 22 Инчен Галерија Железнички Точки Акценти Стаклена Полица, Масло

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Направена од најдобрите солидна месинг материјали.Акрилик компоненти суптилно ги истакнуваат овој елегантен дизајн.Сокриени шраф за монтирање хардвер инсталира лесно.Направени со 3/8-во дебела калено стакло за безбедност и сила.Лесна инсталација инструкциите обезбедени.Предвидено со ограничено траење.

Особините