.

SAMSUNG 85-инчен Класа Q70A Серија – QLED 4K UHD Smart TV со Алекса Изградена-во (QN85Q70AAFXZA, 2021 Модел) & SAMSUNG HW-Q900A 7.1.2 ch Soundbar со Dolby Atmos/DTS:X Алекса Изградена во(2021), Црна

SAMSUNG 85-инчен Класа Q70A Серија – QLED 4K UHD Smart TV со Алекса Изградена-во (QN85Q70AAFXZA, 2021 Модел) & SAMSUNG

DEN 1514.40

Износот
Во форма достапна за нарачката

КВАНТНА ПРОЦЕСОР 4 K : Подигнете вашата слика да 4 K со машина врз основа на АИ.ДВИЖЕЊЕ XCELERATOR ТУРБО+ : Исклучителни движење додатоци до 4 K 120 Hz.ДВОЕН LED Светлото : Посветена топло и ладно LED backlights обезбеди подобрен контраст.TBD.

Особините