.

RIF6 Звук Бар - 35 Инчен Home Theater TV Soundbar со LED Дисплеј, Dual Изградена-во Subwoofers и 4 Поставки на Еквилајзер - се Поврзува со Bluetooth, HDMI, ПОМОШЕН, РКА и USB

RIF6 Звук Бар - 35 Инчен Home Theater TV Soundbar со LED Дисплеј, Dual Изградена-во Subwoofers и 4 Поставки на Еквилајзер

DEN 2339.28

Износот
Во форма достапна за нарачката

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе го замени или поправи тоа.Надградба на вашиот систем за забава за неверојатна домашно кино искуство со Rif6 Звук Бар.Овој елегантен и тенок 35.43 x 3.07 x 2.75 инчи еден soundbar испорачува импресивен квалитет на звукот, каде и да го ставите.Удобно седат на полица или маса пред вашиот тв или монтирање на ѕид за домот дом-театар setup.Со 4 различни режими за звук, можете да фина мелодија на вашиот аудио за да одговара на вашиот омилен звук.Постави го меѓу Музика, Филмови, Вести или 3 D опкружувачки звук на владата да се слушне и се чувствуваат секој инструмент, дијалог, експлозија, и детали со јасни и уво-пријатни јачина.Нема потреба да се плаќа повеќе за скапи soundbars само да се опкружувачки вашата соба со дополнителен јазик за подем бас.Ова електрична стерео звучници карактеристики 2 изградена-во subwoofers која може да се обезбеди соба-тресење моќен бас толку длабоко колку 72d B, јасно и прецизно аудио и cinematic опкружувачки звук.Нашите високо-квалитетни soundbar за ТВ се напојува со интегриран средства за да се донесат сите медиуми во животот со засилена аудио.Тоа може лесно да се поврзете со вашиот ТЕЛЕВИЗОР, компјутер или лаптоп преку РКА, ПОМОШЕН, преку USB кабел, коаксијален и оптички текст.Карактеристики 5.0 Bluetooth до 33 стапки спектар така можете да стримувате со вашиот мобилен телефон или таблети, каде било во соба со само допрете го на прстот.Ова долго звук бар говорник во премиум квалитет пластични домување и метал mesh покрие доаѓа во комплет со далечински управувач за лесно да ги префрлате помеѓу режими на внесување и прилагодување на бас или treble.Со својата LED дисплеј можете брзо и лесно да се зголеми и намали на бас на допир на копче на далечинското.Сите потребни опрема и додатоци се вклучени.Ќе се донесе на ТВ.

Особините