.

Soundbars за ТВ, SAKOBS 38 Инчен Soundbar со Вграден 6 Звучници & 4 Subwoofers и Подобрен Бас Технологија, SAKOBS Безжична Bluetooth 80W Опкружувачки Звук Систем, ТВ Звучници со Оптички/Помошен/?

Soundbars за ТВ, SAKOBS 38 Инчен Soundbar со Вграден 6 Звучници & 4 Subwoofers и Подобрен Бас Технологија, SAKOBS Безжична

DEN 1533.60

Износот
Во форма достапна за нарачката

????【2.1 CH Soundbar со Длабоки Бас】 Оваа SAKOBS soundbar е опремен со 4 изградена-во subwoofers за длабоки бас, со фреквенции толку ниско, како 55 HZ, кои можат да обезбедат силна, точни бас без никакви надворешни subwoofer, можете да се чувствуваат кино звук дома. ????【80db Соба Пополнување Звук】 звукот бар доаѓа со 4 Woofers и 2 Високотонци, кои можат да обезбедат силна и тешки бас, удобно алто, со висок и мазна treble.Тоа пумпи од 80 d B на соба-пополнување кристално јасен звук, и вкупниот хармонично нарушување е помалку од 0,3% за да се обезбеди пристоен бас перформанси и совршено се врати на оригиналниот звук на сите филмска музика.Искуство од прва класа звук од вашиот домашен театар. ????【Повеќе Режими за Звук и Лесно да се Контролира】 говорникот има 3 различни еквилајзер начини за филм, музика, и вести, ќе можете да изберете во зависност од вашите преференции на копчето на производот или далечинскиот управувач, може да се доживее од силен бас и чука на секоја забелешка во музичкиот режим, и вие исто така може да се доживее 3 D ефект опкружени со звукот во филмот режим.Ако изберете вестите на владата, тоа ќе се врати во повеќето реални звукот кон ушите. ????【Безжични и Жичани Конекции】 Автоматски да се поврзува на било кој ТЕЛЕВИЗОР, лаптоп, или паметен телефон преку Bluetooth 4.2 или со 3.5 мм РКА, или оптички влезен кабел, со максимална компатибилност со повеќето ТВ брендови како Samsung и Sony.Се создаде вистинска звучно искуство и да се направи стримувани музика звучи подобро од било кога. ????【Совршен ТВ Партнер】 лесен, тенок и елегантен дизајн го прави добар биро декорација и разноврсна партнерот за било која ТЕЛЕВИЗИЈА.Тој е опремен со snap-in во интегрираната структура за лесна инсталација, без завртки, и пијано-боја површини.На 15-степен височина агол на база создава повеќе пространа, реални звукот што се пренесува директно до вашиот eardrum, транспортирање во акција.

Особините