.

Алекс и Ани Божествена Водичи се Прошири Алка Хривнија за Жени, Свети Антониј на Падова Шарм, Rafaelian Заврши, 2 3,5 во

Алекс и Ани Божествена Водичи се Прошири Алка Хривнија за Жени, Свети Антониј на Падова Шарм, Rafaelian Заврши, 2 3,5 во

DEN 672.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Потсети неа, за таа е близок со овој стилски прилагодливи бразлетна дека таа може да негува за годините што доаѓаат.ГОЛЕМИНАТА И ЗАТВОРАЊЕ : Нашите иновативни, патентиран, и целосно оригинална технологија заменува традиционалното clasps со лизгачки механизам за да го прилагодите овој класичен бразлетна е големина од 2" за 3.СОСТАВ : Направена со љубов и грижа во U.Направена во нашата Rafaelian заврши, оваа прекрасна алка карактеристики шарм со Свети Антониј го држите Бебето Исус за насоки за изнаоѓање на она што е изгубено на предната страна, и "Свети Антониј, сите работи се најде" врежани на грбот.Свети Антониј на Падова, на светец-заштитник на изгубените предмети, водичи ни во лоцирање и враќање на сите кои се водат за исчезнати. А, оваа убава шарм бразлетна е без никел и има безвременски класичен дизајн.ЗНАЧАЈНО ШАРМ : Оваа убава прилагодливи алка има тркалезна шарм кој Свети Антониј, на светец-заштитник на изгубените работи, на насловната со "Свети Антониј, сите нешта се наоѓаат" на грбот.Иновативни, патентиран, и целосно оригинална технологија обезбедува кориснички одговара на овој елегантен алка нараквица.

Особините