.

NLKDD Само-Прилагодување Изолација Жица Stripper Спектар 0.08-6mm2 Жица Stripper Спектар 0.08-6mm Рамен Алатка

NLKDD Само-Прилагодување Изолација Жица Stripper Спектар 0.08-6mm2 Жица Stripper Спектар 0.08-6mm Рамен Алатка

DEN 3610.08

Износот
Во форма достапна за нарачката

Се користи за да се одземе на пластични или гумени изолација на еден или повеќе кабли и жици од 0.08-6 mm2.Дијаметарот може да бидат автоматски прилагодени според различни жица крст-делови.Пластични вилици и прилагодливи приклучоци се лесни за употреба.Влијанието отпорни на стаклени влакна засилен пластика и пластична тело не ја оштетува диригент основни и има долг животен век.Идеални се справи со дизајн,одлична рака чувство.

Особините