.

Преносни Автоматско Жица Соголување Машина, 1-30мм Прирачник Пилинг Машини Stripper, Прилагодлив Ножеви и Валјаци, Идеален за Дома или Индустриска Употреба.

Преносни Автоматско Жица Соголување Машина, 1-30мм Прирачник Пилинг Машини Stripper, Прилагодлив Ножеви и Валјаци, Идеален

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

★ПРИРАЧНИК ПИЛИНГ МАШИНА ЖИЦА STRIPPER : лесен за ракување.Лесно се поврзува да се вежба за автоматско жица одземање или употреба рачка за Прирачник за соголување. ★Ги РЕЦИКЛИРАТЕ ВАШИТЕ БАКАР : погоден за отстранување на пластика и гума изолација од неоштетени остатоци од жица.Можете да ги рециклирате вашите бакарна жица, имаат корист од не-изолирани чист бакар жица. ★ЛЕСНО ДА го КОРИСТИТЕ : преносни и заштеда на енергија -постои прилагодливи ножот и валјаци за кабел жица соголување машина, непречено и добро за било форми Кабел.Кога ја користите оваа машина да се одземе на жица, чиј дијаметар помал од 3мм, ве молиме да се стави на жица до мала дупка на дното. ★ШИРОКА ПРИМЕНА : соголување опсег 1-30мм / 0.04-1.18 во, широко се користи во жици се подигнат обработка, aerospace жица обработка, аудио и податоци линија обработка, жица демонтажа за рециклирање и други индустрии. ★НАШАТА ПОСВЕТЕНОСТ : 100% задоволство и враќање на средствата.Ако имате било какви прашања, можете да ни испратите е-маил и ние ќе ви одговори во рок од 12 часа.Барање за нашиот бренд име, внесете нашата продавница и да видиме повеќе производи.

Особините