.

Wifehelper 2-во-1 Мулти-Функција Kenzan Игла Straightener Kenzan Pin Алатка за Зацврстување Цвет Аранжман

Wifehelper 2-во-1 Мулти-Функција Kenzan Игла Straightener Kenzan Pin Алатка за Зацврстување Цвет Аранжман

DEN 162.96

Износот
Во форма достапна за нарачката

Висок квалитет 2-во-1 функција kenzan игла чистење зацврстување алатка.Иглата се користи за чистење на нечистотиите и странски разлика во празнините на kenzan игла. 2-во-1 функција kenzan игла cleaning tool, средината може да се ротира и да се расклопуваат.Ракавот се користи за да се исправи иглата деформација предизвикани од несоодветна употреба во kenzan.Направен од бакар и од нерѓосувачки челик материјал, тој е здрав и може да се користи за долго време.

Особините