.

ATERET Пред-Намалување на Здрав со Токи, 1/2 x 17', 500/Случај (Сина)

ATERET Пред-Намалување на Здрав со Токи, 1/2 x 17', 500/Случај (Сина)

DEN 2351.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Чувајте ги вашите снопови се обезбеди на работното место или во движење со овој полипропилен здрав.Precut дизајн ви овозможува брзо рака работи заедно, лесно идентификување на нив со боја-кодирани webbing.Брзо закачите на вашиот објект со сечење со кутија машина, а потоа со приложување на тока.Еластичноста на овој материјал, тоа значи ролни назад на себе лесно и брзо.Полипропилен е издржлив и силен, совршен за општа намена апликации кои бараат здрав надолу предмети.Нема потреба да се корито вашата продавница за совршена боја или да направи вашиот намали, ние веќе го направија тоа лесно за вас со пре-сече полипропилен здрав.Тоа е жилав и издржлив и се достапни во различни бои.Само се повлече и на рака и тоа ќе биде направено во секунди!Користете ЗДРАВ за пакување, занимаваат, организирање, здрав, и повеќе.

Особините