.

01 Здодевни Алатка во Собата, Здодевни Бар во Собата Здодевни Машина, Јаглероден Челик Мелничката Алатка Колекции Здодевни Вежба Битови за Координираат Здодевен Ма

01 Здодевни Алатка во Собата, Здодевни Бар во Собата Здодевни Машина, Јаглероден Челик Мелничката Алатка Колекции Здодевни

DEN 720.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Вклучувајќи 9pcs 12mm knifes, лесен за употреба и да го замени.Главните додатоци на здодевни и CNC мелење машина, како што се координираат здодевен машина, хоризонтална здодевен машина и обичните здодевен машина.Направени од високо-квалитет на јаглероден челик со одлична цврстина и жилавост и долг животен век.Оваа алатка сет содржи здодевни главата,здодевни месо тело, совршен за мелење машина.Постои складирање кутија која ќе може да се сместат здодевни машина, удобен за носење.Функција : 1. Главните додатоци на здодевни и CNC мелење машина, како што се координираат здодевен машина, хоризонтална здодевен машина и обичните здодевен машина.2. Направени од високо-квалитет на јаглероден челик со одлична цврстина и жилавост и долго услуга life3. Вклучувајќи 9pcs 12mm knifes, лесен за употреба и replace4. Оваа алатка сет содржи здодевни главата,здодевни месо тело, совршен за мелничката machine5. Постои складирање кутија која ќе може да се сместат здодевни машина, погодно за carry Specification : Предмет Тип : Здодевни Машина Set Material : Јаглерод steel Specifications : C20-Ф1-12-9 PCSBoring Глава : Ф1-12 Boring месо тело : C20-Ф1-12 Knife : 12 MM 9pcs Пакет Листа : 1 x Здодевни Head1 x Здодевни Shank9 x Здодевни Blade3 x Хексадецимален Клуч.

Особините

Item Type:
Boring Cutter Set
Material:
Carbon steel
Specifications:
C20-F1-12-9PCS
Boring Head:
F1-12
Boring Shank:
C20-F1-12
Knife:
12MM 9pcs
Package List:
1 x Boring Head1 x Boring Shank :
9 x Boring Blade :
3 x Hex Wrench :