.

Leofoto LA-324C + LH-40 Атена Серија Tripod Set/Морето Tripod/Црвена Tripod/Водоотпорен &прашина Доказ &Анти-Корозија и Сет од Титаниум Нога Скок

Leofoto LA-324C + LH-40 Атена Серија Tripod Set/Морето Tripod/Црвена Tripod/Водоотпорен &прашина Доказ &Анти-Корозија и

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени. .Направени од TORAYCA карбонски влакна, rhombus крстот шема цевки 10 слоеви на 100% јаглерод влакна прецизност ЦПУ изработени од 6061/7075 алуминиум.Max.висина : 1395mm Укината должина : 580mm Нога Дел : 4 Мин.висина : 165mm Max оптоварување : 15kg Тежина : 1.95 кг.Море Tripod/Црвена Tripod/Водоотпорен &прашина Доказ &Анти-Корозија и Сет од Титаниум Нога Скок.Макс Оптоварување : 33lb (15kg). 3 позиција нога Брави 25° 55° 85°.Вклучува LH-40 Низок Профил Главата & QR Плоча, футрола & Tripod Скок во Собата.CNC tripod , Тешко anodize 10 X Слоеви на Карбонски влакна цевки : 28/25/22/19 MM.Leofoto LA-324 C + LH-40 Атена Серија Tripod Set/Морето Tripod/Црвена Tripod/Водоотпорен &прашина Доказ &Анти-Корозија и Сет од Титаниум Нога Скок Max.висина : 1395mm Укината должина : 580mm Нога Дел : 4 Мин.висина : 165mm Max оптоварување : 15kg Тежина : 1.95 кг.

Особините