.

С. М. С. Л M200 Користи AK4497EQ Чип,Поддршка UAT/aptX-HD/AAC/SBC Висока Резолуција Bluetooth 5.0 Аудио DAC

С. М. С. Л M200 Користи AK4497EQ Чип,Поддршка UAT/aptX-HD/AAC/SBC Висока Резолуција Bluetooth 5.0 Аудио DAC

DEN 7199.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени. .Единицата користи AKM предводник на DAC чип на AK4497, со добро дизајнирана коло, кој обезбедува невиден 0.00015% (-116d B) нарушување!.На 2-ри XMOS решение, управување со проектен циклус поддржува до 32bit/768k Hz, и DSD поддржува до DSD512, обичај возачот на Мајчин DSD.Bluetooth 5.0 дигитален аудио влез, поддршка APT-X, надворешна антена, пренос на далечина е подалеку. 6 дигитален филтер режими и 3 звук избор на боја.DSD Волумен на Bypass , DSD е оригинална музика без било каков третман. -Влезови : USB/Оптички/Коаксијален/Bluetooth. -Излез Ниво : РКА 2 Vrms、XLR 4.1 Vrms. -THD+N(ОН-WTD) : 0.00015%(-116d B). -Динамички опсег(A-WTD) : RCA123d B、XLR125d B. -SNR(A-WTD) : 125d B. -USB : 1bit~32bit, 44.1~768k Hz、DSD64,DSD128,DSD256,DSD512. -Оптички/Коаксијален : 16bit~24bit, 32~192k Hz. -Powe Потрошувачка : 3.5 В.- Режим на моќ :

Особините