.

Барел Приклучоци со Прирабници - Барел Plug Flanged LDPE Црна MOCAP BPF450BK1 (qty20)

Барел Приклучоци со Прирабници - Барел Plug Flanged LDPE Црна MOCAP BPF450BK1 (qty20)

DEN 1000.80

Износот
Во форма достапна за нарачката

Општа Намена Plug Дизајниран за да ги Заштити Теми, Пристаништа или на Делови од Оштетување, Остатоци и Загадувачи.Flanged за Лесно Отстранување.MOCAP Барел Приклучоци со Прирабница се општа намена приклучоци дизајниран да се вклопуваат многу различни не-навој и навој стилови и големини, овозможувајќи за максимална флексибилност.Лесно да се однесуваат и да ги отстраните, нивните конвексни тело држи ги цврсто на место.Надвор Должина : 0.59 во / Прирабница Дијаметар : 1.654 во / за Да се Вклопи во BSP : 1-1/8.

Особините