.

Сребро Крава Ѕвона 4 Инчен Повеќенаменски Занает DIY Проекти Обезбедува Услуги

Сребро Крава Ѕвона 4 Инчен Повеќенаменски Занает DIY Проекти Обезбедува Услуги

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА ONLINEPARTYCENTER!!!Забавата започнува овде!.Сребро Крава Ѕвона 4 Инчен Повеќенаменски Занает DIY Проекти Снабдувањето со Услуги.Опис на производот : Вашиот живот дефинитивно треба повеќе ѕвона!Одликувајќи се со геометриски бел форма и рустикален сребро површина, Сребро Крава Бел ќе се зајакне забава квалитетот на вашите изработката сесии.Закачите на венец или користите на спортски настани да се направи многу врева за домашниот тим!.Пакетот вклучува 1 крава бел.Димензии : Должина : 3" Ширина : 2" Height : 4" (Вклучувајќи И Справи).Сребро Крава Ѕвона 4 Инчен Повеќенаменски Занает DIY Проекти Снабдувањето со Услуги.

Особините