.

Силика гел мувла мраз кутија 12 мрежи домаќинство брз замрзнувач домашен комплементарни храна замрзнати мраз 2 пакети

Силика гел мувла мраз кутија 12 мрежи домаќинство брз замрзнувач домашен комплементарни храна замрзнати мраз 2 пакети

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Широк спектар на употреба : погоден за правење сладолед, чоколадо, итн.Материјал : изработени од мек, високо-квалитетна храна-одделение органскиот силициум, не-токсични, не-леплива.Лесен за чистење На сладолед мувла не е леплива и храната е лесно да се справи.Тоа може безбедно да се користи во dishwashers, микробрановите, замрзнувачи (-40°F или -40°C) и рерна-safe (до 446°F или 239°C) средини.Не само што се погодни за употреба во текот на летото, но исто така и во зима.Сигурен материјал мраз мувла е направен од мек силикон, со мазна површина и долготрајна издржливост.Вие само треба да нежно се излупете ги исклучите со ваши раце за да лесно да се направи замрзнати рок бонбони слајд надвор од мувла.Име : силика гел мраз мрежа 12 мрежа Боја класификација : силикони мраз мрежа 12 мрежа Карактеристики : пресврт мразот и го извади лесно Материјал : храна одделение силика гел може да се користи безбедно Големина на : 26 * 11 * 3.3 cm.

Особините