.

Charlux Овлажнител Резервоарот Почиста Риба Компатибилен со Капка, Капки, Симпатична, Топла&Кул Магла Навлажнувачи и Риба Резервоарот, Универзална, 1.75 x2.55, 10pcs (Сина)

Charlux Овлажнител Резервоарот Почиста Риба Компатибилен со Капка, Капки, Симпатична, Топла&Кул Магла Навлажнувачи и Риба

DEN 2347.20

Износот
Во форма достапна за нарачката

Овие овлажнител резервоарот средства за чистење работат и за повеќето топло&кул магла навлажнувачи, evaporative навлажнувачи, ултразвучно навлажнувачи и риба тенкови, исто така работи совршено со овлажнител wicking филтер.Риба во облик на овлажнител резервоарот за средства за чистење се идеални помагала за одржување на вашиот овлажнител и резервоарот чиста.Тие се задржи чистење за 30 дена, понуда на континуирана заштита против лигави израстоци во вашиот овлажнител, направете го тоа како чисто како нови.Тие, исто така може да им помогне одржите вашиот филтри трае подолго и се водат од распоредот на вашите чистење, што не долго треба да се променат филтри толку често како порано.Овие "риби" се исто така убави и слатки украси за вашиот овлажнител и резервоарот.Тие cutely варијабилна и се бие околу во резервоарот, додадете многу виталност на резервоарот.Answer : ___________________________ NOTE : дијаметар на резервоарот устата треба да биде најмалку 1.8 инч.Пред купувањето, ве молиме потврдете дали дијаметар на вашиот овлажнител или риба резервоарот устата е доволно голем за да ги собере овие "риба".

Особините