.

iParto Екран селотејп Ленти LCD Дисплеј Запечатување Лепило за iPhone X 5.8 инчен,Домување Рамка Водоотпорен Пре-Сече Печат Налепници, Вода Течни Штета Поправка Лепило Лепа?

iParto Екран селотејп Ленти LCD Дисплеј Запечатување Лепило за iPhone X 5.8 инчен,Домување Рамка Водоотпорен Пре-Сече Печат

DEN 266.64

Износот
Во форма достапна за нарачката

360 дена гаранција за Ниту еден човечки причинета штета,се Имате било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас.Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа. 100% оригинални и сосема нов,добар квалитет и силно лепило налепница.Се користи за да се придржуваат екран собранието и да се направи тоа фиксна цврсто.Лесен за користење : Пред Намали Дизајн така Лесно да го инсталирате Пакетот вклучува 2 Парчиња така што ќе имате резервна копија во случај да не успее во прв Пат.Услуги на клиентите : Ние обезбедуваме 24-час брз одговор,Ако не сте 100% задоволни со нашите производи,ве молиме падна слободно да контактирате со нас преку и ќе ни биде задоволство да ви помогнеме.КОМПАТИБИЛЕН за i Phone X 5.8" (НЕ и ЗА Другите Модели).Карактеристики На Производот : 1.Компатибилен со : i Phone X 5.8" 2.100% сосема нов и совршено се вклопуваат. 3.Фикс за : направи екранот и рамка цврсто заедно Топло Совети : 1. Инсталација прирачник НЕ е, вклучително и во пакет.Пребарување на Youtube и следете ги видео чекор по чекор.Уживаат во забавата на DIY(Do It Yourself). 2. Ако е инсталиран правилно, ќе имаат иста функционалност како порано. 3. Ние сме само се одговорни за "i Parto" производи купени од "i Parto" ве Молиме да се идентификуваат само продавачот и да се уживаат "i Parto" бренд доведување ќе пригоден начин на живот.Пакет се вклучени : i Phone X лепило×2.

Особините