.

HQRP 2-Pack Фитил Филтер Компатибилен со Sunbeam 1118, 1119, 1120 Навлажнувачи; Бела Westinghouse WST7503 WST-7501ZE WST7501ZE WST7505

HQRP 2-Pack Фитил Филтер Компатибилен со Sunbeam 1118, 1119, 1120 Навлажнувачи; Бела Westinghouse WST7503 WST-7501ZE WST7501ZE

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

HQRP® 2-pack Овлажнител Фитил Филтер Замена;.Ја подобрува ефикасноста на овлажнител, го елиминира минерали и нечистотиите од водата, обезбедување на чиста, свежа влага;.Замена за Honeywell HAC-504 / HAC-504 AW / 63-1508 / HAC504 V1 Филтер Со;.Заменете го филтерот на секои 4-6 недели, во зависност од употреба и тврдоста на водата;. 2 недели DOA замена гаранција!.Компатибилен со Sunbeam 1118, 1119, 1120; Бела Westinghouse WST7503 WST-7501 ZE WST7501 ZE WST7505 Навлажнувачи, дел Honeywell HAC-504 / HAC-504 AW Филтер Замена.HQRP® Овлажнител Фитил Filter го подобрува ефикасноста на вашиот овлажнител со апсењето минерални депозити од водата.Оваа тројна слој овлажнител филтер помага за контрола на прашина и нечистотија start-up и го спречува нечистотии од ширење со полагање на воздухот преку филтер, исто така се отстрани домаќинство мириси.За оптимални перформанси, овлажнител филтер треба да биде заменет на почетокот на секоја сезона, а потоа на секои 4-6 недели, во зависност од употреба и тврдоста на водата.

Особините