.

JIYANANDPYJ Закачалки Закачалка 5 Парчиња на апарати за Домаќинство/Грб/Јакна/Облека Складирање Кутија, Метална Кука, Дрвени Rotatable Закачалка за Возрасни

JIYANANDPYJ Закачалки Закачалка 5 Парчиња на апарати за Домаќинство/Грб/Јакна/Облека Складирање Кутија, Метална Кука, Дрвени

DEN 1615.20

Износот
Во форма достапна за нарачката

▲Тенок профил за да се зголеми просторот; за употреба во вашиот плакар, на виси бар, возен решетката или гардероба. ➤Овие закачалки се направи на највисок квалитет на природно дрво. ➤Здрав голем виси кука со rotatable полиран хром финиш. ➤Обезбеди лесен начин за да ги зачувувате и организирате костуми/јакни/облека или било облека. ➤Цврсти и издржливи, можат дури и поддршка тешки јакни, фармерки и други облека.Материјал : Wood Color : дрво color Type : Adult Size : 23.5 45.5 x cm / 9.25 * 17.91 инчен (H * W)пакетот вклучува : 5 * hangernotes : 1. Поради различни прикази и светлосни ефекти, вистинската боја на објектот може да биде малку поинаков од бојата прикажани на сликата.Ви благодариме!2. Поради прирачник за мерење, ве молиме да се овозможи мерење на отстапување од 1-3cm.

Особините