.

БЕЈКЕР ЗАКАЧАЛКА 'Худ Saver Систем Маскирани Одговараат на Закачалка │ Вклучува Худ Saver & Рамо Saver │Маскирани Палта, Parkas, Drysuits, Wetsuits, Фаул Времето, Мраз, Снег, PFD, Безбедн

БЕЈКЕР ЗАКАЧАЛКА 'Худ Saver Систем Маскирани Одговараат на Закачалка │ Вклучува Худ Saver & Рамо Saver │Маскирани Палта,

DEN 374.16

Износот
Во форма достапна за нарачката

БРЗА БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ 1-3 ДЕН ПРИОРИТЕТ ПОШТА ДО СИТЕ 50 САД ДРЖАВИ │Вклучува : 1 ea. 'ХУД SAVER" и 1 ea. 'РАМО SAVER" со 6 инчен Кука.ВЛАДАТА / HOME / ИНДУСТРИСКИ │ се Користи од страна на Homeland Security, DLA, Coast Guard, Морнарица, Полицијата, Оган и Мраз Спасување (КАФЕЗ КОД : 1 UWD2, DUNS# : 123827433, NAICS : 326199) Нуркачи, Сурфери, Три-спортисти, Kayakers, Морнарите, Ловци.БЕЗБЕДНО да се ОТКАЖАМ ВАШИОТ МАСКИРАНИ ОДГОВАРААТ │Без Штета на Вратот или Худ Материјал.Худ Почива Нежно на Хауба Поддршка со Правилна Форма.ЧУВАЈТЕ ВАШИОТ ОПРЕМА │ Само Закачалка Систем на Пазар Кој Овозможува Продолжен или на Годината за Складирање на Вашите највредни Маскирани Облека.ЕДНОСТАВЕН И ЛЕСЕН ЗА КОРИСТЕЊЕ │ се Вклопува Адвокатско и Женска Мали за поставување и е Направен во U. S. A. Доаѓа со Ограничена 1 Година Гаранција и Едноставен Возрасни Собранието е Потребно. 1 орев & 2 Подлошки Бараат Клешти или Клуч за Затегнување.Има 60 Фунти.Патент Бејкер Fullbody Производи.

Особините