.

TWSOUL Тешки Торба Закачалка, Тешки Удирање Боксерска Вреќа Закачалка Заграда, Ѕид, Плафон Планината Дрво Зрак Кука за Бокс Muay Тајландски Обука

TWSOUL Тешки Торба Закачалка, Тешки Удирање Боксерска Вреќа Закачалка Заграда, Ѕид, Плафон Планината Дрво Зрак Кука за

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

????Висок Квалитет : Ова удирање торба закачалката е направен од цврст челик материјал, интерфејс на заградата не е формирана со заварување, па тоа не е лесно да се скрши или да се деформира за да се обезбеди безбедност и стабилност. ????Силна Виси Систем : цврст челик прилог може да се стега себе за повеќето зрак за најдобар бокс искуство.Високо квалитетен челик тешка вреќа ги обезбедува сигурен планината точка за тешки кеси. ????Лесен за Инсталација : На тешки бокс заградата комплет вклучува 1x тешки торба закачалка, 1x тока, 2 заостануваат гром 9/32"x 2", 2 хексадецимален завртки 5/16" x 23/8", 6 подлошки.Само вежба на дупки и завртка завртки ќе заврши инсталацијата во 5 минути поради уникатен едно парче дизајн. ????Мали Дизајн, Голема Функција : тешки торба закачалка само зема сосема мала соба на вашето дрво зрак, максималниот капацитет можат да стигнат до 600 фунти.Совршен идеален за гаражи и некаде дека нема дополнителен простор. ????Погоден Сцени : Нашата удирање торба закачалка за тешки торба е одлична за сите големина удар бокс, Muay Тајландски торба, замав во собата, на тремот замав, прашка расположението, фабрика места или дома тренингот тежина сила за обука.Оваа TWSOUL Тешки Бокс Заградата совршен за Бокс, ММА, Muay Тајландски или било која од вашите омилени контакт спортски тешки торба за обука.Погоден за домашна теретана, комерцијални салата или здравствен клуб.Само вежба на дупки и завртка завртки ќе заврши инсталацијата во 5 минути поради уникатен едно парче дизајн.Висок Квалитет : Ова удирање торба закачалката е направен од цврст челик материјал, интерфејс на заградата не е формирана со заварување, па тоа не е лесно да се скрши или да се деформира за да се обезбеди безбедност и стабилност.Силна Виси Систем : цврст челик прилог може да се стега себе за повеќето зрак за најдобар бокс искуство.Високо квалитетен челик тешка вреќа ги обезбедува сигурен планината точка за тешки кеси.Мали Дизајн, Голема Функција : тешки торба закачалка само зема сосема мала соба на вашето дрво зрак, максималниот капацитет можат да стигнат до 600 фунти.Совршен идеален за гаражи и некаде дека нема дополнителен простор.

Особините