.

Vbestlife 11T Jockey Задните Тркала Derailleur Макара со Керамички Имајќи за Планински Велосипед на Патот Велосипед Замена на Делови

Vbestlife 11T Jockey Задните Тркала Derailleur Макара со Керамички Имајќи за Планински Велосипед на Патот Велосипед Замена

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Се користи на задните derailleur за синџир за транспорт и брзо се менува.Се користи на задните derailleur за синџир за транспорт и брзо се менува.Се користи на задните derailleur за синџир за транспорт и брзо се менува.Се користи на задните derailleur за синџир за транспорт и брзо се менува.Се користи на задните derailleur за синџир за транспорт и брзо се менува.Се користи на задните derailleur за синџир за транспорт и брзо се менува. 11 T одговара за 8/9/10/11 брзина задните derailleur.Внатрешниот керамички имајќи е ultralight и поседува висок степен на подмачкување, што може да се гарантира нејзино непречено да работи.Алуминиум легура изградба е antirust и отпор, трајни производи за долго време се користи. 2 заменливи 4mm и 5mm черупка е вклучена за да ја збогати вашата инсталација избор.Карактеристики : Користи на задните derailleur за синџир за транспорт и брзо се менува. 11 T одговара за 8/9/10/11 брзина задните derailleur.Внатрешниот керамички имајќи е ultralight и поседува висок степен на подмачкување, што може да се гарантира нејзино непречено да работи.Алуминиум легура изградба е анти- ' рѓа и корозија, трајни производи за долго време се користи. 2 заменливи 4mm и 5mm черупка е вклучена за да ја збогати вашата инсталација избор.Неопходно accessary за вашиот велосипед.Спецификација : Материјал : Керамички Имајќи + Алуминиумски Легури Заби : 11 T Дупка со Дијаметар : Прибл. 6mm / 0.24 во(4mm и 5mm bushings се вклучени) Големина : Прибл. 4 * 0.8 cm / 1.6 * 0.3 во Тежина : Околу. 18g Пакување Листа : 1 x Велосипед Задните Derailleur Макара 2 x Bushings(4mm и 5mm) Забелешка : ве Молиме овозможи мала големина неточноста поради прирачник за мерење и ние го цениме за вашето разбирање.

Особините