.

Shimano Acera RD-M360 SGS Планински Велосипед Велосипед Задните Derailleur 7/8 Брзина на Црно

Shimano Acera RD-M360 SGS Планински Велосипед Велосипед Задните Derailleur 7/8 Брзина на Црно

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

метал.Shimano Acera Задните derailleur компатибилен со сите Shimano 7 & 8 Брзина shifters.Напредни светлина акција дизајн.Директни рамка одговара.SIS Задните индекс на менувањето.Megapulley прекумерно jockey тркала.Smartcage макара плоча.Макс Затегнувачки 34 T.Мин Затегнувачки 11 T.Тежина : 303 Грама.Shimano Црна Acera Задните Derailleur RD-M360 Acera е 8 / 7-брзински MTB-стил компонента група за градот-спорт и планински велосипеди.Во прилог на одлична цена-перформанси вредност Acera дава чувство на "лесна контрола" дека инспирира доверба, особено кај почетниците велосипедисти и помладите возачи.

Особините