.

VGEBY 2 парчиња Водич Ролери Idler, Керамички Jockey Тркала Имајќи Макара Велосипед Тензија Задните Derailleur за Патот Планински Велосипед

VGEBY 2 парчиња Водич Ролери Idler, Керамички Jockey Тркала Имајќи Макара Велосипед Тензија Задните Derailleur за Патот

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

ВИСОКО КВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ : Усвојување на алуминиумски легури и керамички материјал, лесни и издржливи.РАЗНИ БРЗИНА : Нашиот производ одговара за речиси сите планински велосипед на 11 T и 13 T, suiatable за употреба 4 / 5 / 6 мм водич тркала завртки.БЕЗБЕДНОСТ РЕЛАКСИРААТ : Нашиот производ е осетлива и безбедно, нека вашата велосипедизам exprience повеќе безбедност и да се релаксираат.ЛЕСЕН ЗА ИНСТАЛАЦИЈА : Нашиот производ е 2 Pcs продажба, постојат 2 инсталација дупка адаптер цевки кои ви помогне да инсталирате лесно.ГАРАНЦИЈА : Ако не сте задоволни со нашите производи добиени, може да се применува за безусловна се врати и враќање во рок од 180 дена.Во однос на било каков проблем на овој производ, можете да испратите e-mail на нас во секое време.Ние ќе ви одговори што е можно.Карактеристики : 1.ВИСОКО КВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ : Усвојување на алуминиумски легури и керамички материјал, лесни и издржливи. 2.РАЗНИ БРЗИНА : Нашиот производ одговара за речиси сите планински велосипед на 11 T и 13 T, suiatable за употреба 4 / 5 / 6 мм водич тркала завртки. 3.БЕЗБЕДНОСТ РЕЛАКСИРААТ : Нашиот производ е осетлива и безбедно, нека вашата велосипедизам exprience повеќе безбедност и да се релаксираат. 4.ЛЕСЕН ЗА ИНСТАЛАЦИЈА : Нашиот производ е 2 Pcs продажба, постојат 2 инсталација дупка адаптер цевки кои ви помогне да инсталирате лесно.Спецификации : Предмет : Велосипед Водич Ролери Материјал : Алуминиум Легура + Керамички Боја : Црна, Златна (Изборен) Дијаметар : 4 cm / 1.6 инчен (11 T), 5 cm / 2.0 инчи (13 T) Тежина : 21-23 g Пакет се Вклучени : 2 * Велосипед Водич Ролери 2 * Инсталација Дупка Адаптер за Цевки (на Други работи на слики не се вклучени).

Особините