.

Rhfemd 50pcs Забен Конец Flosser Зема Заби чепкалки за заби Држи Забот Чисти Орална Нега

Rhfemd 50pcs Забен Конец Flosser Зема Заби чепкалки за заби Држи Забот Чисти Орална Нега

DEN 85.68

Износот
Во форма достапна за нарачката

♣100% сосема нов и висок квалитет. ♣Силна тензија и добра флексибилност. ♣Тешки во калибар и лесно во употреба. ♣Мазна стоматолошки flosser за чистење заби ефикасно. ♣Користат секојдневно за да се намали ризикот од гингивит. 50pcs Забен Конец Flosser Зема Заби чепкалки за заби Држи Забот Чисти Орална Нега Опис : 100% сосема нов и висок квалитет на Силна тензија и добра флексибилност Тешки во калибар и лесно во употреба Мазна стоматолошки flosser за чистење заби ефикасно да ги Користиме секојдневно, за да се намали ризикот од гингивит Спецификација : Материјал : Пластика, најлон жица Должина : 7.5 cm/2.95"(приближно) Боја : Бела Количина : 1set(50pcs) Забелешка : Транзиција : 1cm=10мм=0.39 инчен Нема мало пакет.Ве молиме овозможи 1-2cm грешка поради прирачник за мерење.pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме!Пакетот вклучува : 1set(50pcs) x Забен Конец(други додатоци демо на сликата не е вклучена.).

Особините

Material:
Plastic, nylon wire
Length:
7.5cm/2.95''(approx)
Color:
White
Quantity:
1set(50pcs)
Note:
Transition:
1cm=10mm=0.39inch
No retail package. :
Please allow 1-2cm error due to manual measurement. pls make sure you do not mind before you bid. :
Due to the difference between different monitors, the picture may not reflect the actual color of the item. Thank you! :
Package includes:
1set(50pcs) x Dental Floss(other accessories demo in the picture is not included.) :