.

200 Парчиња(4 Кутија) Преносни Не-Восок Стоматолошки Flossers Чистење На Забен Конец Зема Старечки Забен Конец Орална Нега Tools-Чистење На Забите

200 Парчиња(4 Кутија) Преносни Не-Восок Стоматолошки Flossers Чистење На Забен Конец Зема Старечки Забен Конец Орална Нега

DEN 233.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Боја:бела;рок на траење : 10 години. 50 компјутери по кутија,4 кутија по ред.(Кутија за пакување, лесен за носење,одлична за патување!).Полиестер влакна.Спречи лизгава дизајн, лесно да се одржи.Секира форми на енергија, заштеда на енергија дизајн.Опашката интимни кривина дизајн доведува до јасно обичните забен конец може да не стигне до нечистотија.Пријател на непцата уште доволно издржливи за да навлезат помеѓу дури и tightest interspaces.Боја:бела;рок на траење : 10 години 50 компјутери по кутија,4 кутија по ред.(Кутија за пакување, лесен за носење,одлична за патување!) Полиестер влакна.Спречи лизгава дизајн, лесно да се одржи.Секира форми на енергија, заштеда на енергија дизајн.Опашката интимни кривина дизајн доведува до јасно обичните забен конец може да не стигне до нечистотија.Пријател на непцата уште доволно издржливи за да навлезат помеѓу дури и tightest interspaces.

Особините