.

Забавува Рака JDM - Спортски Трки Забавува Рака Приколка Појас Персоналните Влечење Јаже Приколка Кука за предното или Задното Предниот Браник (C)

Забавува Рака JDM - Спортски Трки Забавува Рака Приколка Појас Персоналните Влечење Јаже Приколка Кука за предното или

DEN 335.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Разни апликација : го забавува ремени можат да бидат применети на возилото handlebars, гранки, замав раце, тесни места како декоративни за напредок, кој ќе го зголеми чувството на убавина на автомобил; Тие се компатибилни со повеќето возила'usage, како што се АТВ, моторни санки, мотоцикл, тревник опрема и повеќе време trailering, кои се многу удобен и практичен.Едноставна операција : со помош на гром и орев, можете директно да го инсталирате забавува ремени на автомобилот е handlebars, замав раце директно, без да потрошите премногу напори, по инсталацијата, на вашиот автомобил ќе бидат додадени светла боја и се погледне повеќе симпатична.Направени на квалитетот двојно бод најлон со челик заграда, завртка.Безбедност : Осигурува дека ќе може правилно да се изврши увид на рака тензија во текот на инсталацијата и транспорт.Може да се користи како декоративни маркер за да додадете чувство на убавина на автомобилот.

Особините