.

Ouddy (Надградена) 3 Pack Нерѓосувачки Челик Whisks 8+10+12, Здрав Жица Whisks Поставите Wisk Кујна Алатка Wisk Utensil за Готвење, Спојувањето, Whisking, Тепање, Мешајќи

Ouddy (Надградена) 3 Pack Нерѓосувачки Челик Whisks 8+10+12, Здрав Жица Whisks Поставите Wisk Кујна Алатка Wisk Utensil

DEN 287.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Материјал : Нашите нерѓосувачки челик whisks се направени од издржлив од нерѓосувачки челик и се користат високо-полиран обработка метод, не е лесно да ' рѓа.Професионални запечатување дизајн, со што ќе се справи со не исполнува со вода.Надгради Whisk : Секој wisk utensil, вклучувајќи 7 жици, и секоја жица е околу 1.6 mm, тоа е дијаметар е 0,4 mm поголема од жици од обичен whisk, не е лесно да се деформира, повеќе цврсто и трајно. 3 Differrent Големина Whisks : Нашата wisk кујна алатка за готвење доаѓа со 3 differrent големина Wisks : 8", 10" и 12", можете да изберат правото големина whisk според големината на вашиот сад.Лесен за Користење : На whisks за готвење се многу светлина, тоа нема да потрае многу напор, кога ги користите.Раката whisk завршува овозможи лесно виси на секоја кука во вашата кујна, овозможувајќи за лесни за складирање.Можете да уживате во вашите готвење без проблеми.Зошто да Изберете Нас : Понуда секој клиент прекрасни производи и услуги е нашата мисија.Ако имате било какви проблеми околу нашите нерѓосувачки челик wisk, ве молиме слободно контактирајте со нас, тогаш ние ќе ви даде задоволни решение.

Особините