.

HAPYLY Скала DIY Хоби Дрвен Брод Наука Equipmen Собранието Модел Брод Колекции Едрилици Комплет Оркестарот Играчка Дар (1:200)

HAPYLY Скала DIY Хоби Дрвен Брод Наука Equipmen Собранието Модел Брод Колекции Едрилици Комплет Оркестарот Играчка Дар

DEN 996.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Овој производ е дрвени класичен едрење модел комплет,не готов производ.Тоа бара купувачи да имаат силни раце-за способност.Комплет е дизајниран за ниска цена помогне на играчите да се доживее и да ја совладаат структура и процес на производство на дрвени едрење модели и тоа му припаѓа на само-собрани за полнење.Тоа е голема големина,Погоден за домашни, трпезарија, хотел, дневна соба, ходникот, спална соба.ги има различни бои,изгледа одлично.Оваа група на производи е погодна за млади наука за полнење, да се подобри интелектуалниот развој и практична способност на младите луѓе имаат добра улога во промовирањето, се препорачува дека родителите или воспитувачите под водство на производство.Со цел да се вклопи на мал и исклучителен дизајн на бродот самиот модел, нашите едрилици користиме високо квалитетни тенки дрвени штици.Во споредба со ниска цена дебели штици, тенките дрво со висок квалитет, може да се забележи на nobleness на бродот модел.Се сече на делови, еден по еден, според собрание цел да се избегне тежината и конфузија.ЗАБЕЛЕШКА : се Применува лепак во соодветна сума.Не им дозволувајте на лепак да го поздравниот во внатрешноста или во очи.Деца под возраст од четиринаесет треба да биде придружена од страна на возрасните.Спецификации : Боја : Како на сликата покаже Материјал : Дрвена Скала : 1/130 Готовиот производ големина : 380x130x270mm ве Молиме Забелешка : не се вклучени дрвени штанд!!!Моделот полнење треба да се изгради со себе .моделот полнење не ги вклучуваат лепак и боја.Пакет се Вклучени : 1 x Едрилици Модел DIY Колекции answer : ___________________________ Note : - Поради различни производство серии, детали за производот може да биде малку различен.Ако чување разликата, ве молиме да се купи тоа внимателно. -Ве молиме овозможи 1-3 CM се разликува поради прирачник за мерење. -Поради различни екранот и друга светлина, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме.

Особините