.

Мали корпата за Ѓубре со Капак Оникс Круг Recycle Bin Притиснете Врвот Куче Доказ Wastebasket за Кујна Бања Спалната соба Канцеларија 7L/1.8 Литри

Мали корпата за Ѓубре со Капак Оникс Круг Recycle Bin Притиснете Врвот Куче Доказ Wastebasket за Кујна Бања Спалната соба

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Површина е мазна и водоотпорен, многу издржливи и полесно да се чисти.Нашата продавница нуди различни стилови и мотиви на ѓубре лименки, можете да изберете било која според потребите на сцена дома.На висока нога имитација на дрво жито нозете, може да се зголеми висина од корпата за ѓубре, па вие веќе не треба да се наведнуваат надолу за да го фрли ѓубрето.Врвот со притиснете горниот капак, молчи дизајн, без бучава и исклучување.Ве молиме потврдете ја големината на производот е со големина сакате пред да ја купите, така што нема да ви донесе непотребни проблеми.3") Дијаметар( 8.Нека остварување на мисијата на содржат ѓубре додека не заборавајќи да се биде дома beautifier.Тоа може ефикасно да се спречи мирис, да се спречи кутре од тропа во текот на корпата за ѓубре, исто така, може да се скрие грдата ѓубре торба и да се заштити вашата приватност, го направат вашиот животната средина повеќе чисто и уредно.Нашата услуга:Ако имате прашања во врска со производ, ве молиме контактирајте не директно.Дизајн на производот : На пластични материјали на ѓубре може да го прави полесни и полесно да се движат.Парична казна изглед : На производ има три faux дрво жито нога поддршка, така што не треба да се превиткуваат кога го користите.Тоа е целокупната круг структура, ригидно и не е лесно да деформација, внатрешни хуманизирано внатрешна перница те прави полесно да се поправи и да го замени ѓубре торба.Вие не мора да си помисли дека мал корпата за ѓубре може да биде толку убаво шик.7") Материјал(PP+ABS).На пример, тоа е совршен за вашата кујна, бања, спална соба, канцеларија, дневна соба, градина, camper, или дури и како пелена корпата за ѓубре.8 Литри) Висина(14.Ако сте човек кој има извршување на квалитетот на животот и уметничка смисла, тогаш ќе мора да го имаат.Совет : Поради различни монитори, на производот ќе имаат мала боја разлика, ве молиме да се разбере.Ѓубрето не може само да се има одличен изглед, но исто така има практични внатрешни работи.Производ параметри : Капацитет(7 Liter/1.Ако имате било какви прашања, ве молиме да комуницирам со нас директно, ние може да ви помогне да ги реши вашите проблеми побрзо.Тоа може да биде ставен во соба не само да се пополни на ѓубре, но, исто така, да се направи една убава декорација.Кога производот е испратена, се должи на превозот ограничувања, три дрвени нозете на корпата за ѓубре е отстранет, пакетот доаѓа со едноставна шрафцигер, на нозете може да се зезнав на по приемот.

Особините