.

Мицубиши Материјали DNMA443 UC5105 DNMA Карбид DN ТИП Негативни Вртење Вметнете со Дупка, Обложени, Rhombic 55°, Одделение UC5105, 0.5 IC, 0.25 Дебела, 0.047 Агол Радиус, Рамни Врвот Прекинув

Мицубиши Материјали DNMA443 UC5105 DNMA Карбид DN ТИП Негативни Вртење Вметнете со Дупка, Обложени, Rhombic 55°, Одделение

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Стабилна Сечење.Станот Врвот Прекинувач.За користење со Леано Железо.Земја на потекло : сад.Мицубиши Материјали САД Corporation произведува резен алат, рок алат, електронски компоненти и материјали, и тешко материјали решенија за употреба во производни процеси низ повеќе индустрии.Компанијата, е сосема подружница на Мицубиши Материјали Корпорација, беше основана во 1984 година и има седиште во САД Фонтана Долина, CA.

Особините