.

D&D PowerDrive 1680-8M-50 Тајмингот Појас, Гума

D&D PowerDrive 1680-8M-50 Тајмингот Појас, Гума

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Времето појас 8 M 50 x 1680 mm пл T210. Материјал тип е гума.Произведено во кина.Пакет тежина : 1.01 lbs.D&D Power Drive htd времето појаси се на третата генерација на висок капацитет појаси.Тие нудат сигурен, економски и проблеми со слободен алтернатива на синџир на дискови.

Особините