.

Видлив Електрични Врата Гледачот, Електрични Вратата Бел, Peephole Гледачот Камера за Smart Security Мониторинг(Сребрена cat Eye)

Видлив Електрични Врата Гледачот, Електрични Вратата Бел, Peephole Гледачот Камера за Smart Security Мониторинг(Сребрена

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Dual-употреба на денот и ноќта, инфрацрвена ноќ визија.Висока Дефиниција за Безбедност Камера со 4.3-инчен LCD Екран со Висока Дефиниција.Повеќе безбедно, анти-кражба потсетување, автоматско откривање функција на човечкото тело.Различни режими се достапни.Нарушување-слободен режими направи да се чувствуваат комотно.Моден дизајн, и здив на ретро дојде кај нас.Функција : Висока Дефиниција за Безбедност Камера со 4.3-инчен LCD Екран со Висока Дефиниција.Повеќе безбедно, анти-кражба потсетување, автоматско откривање функција на човечкото тело.Различни режими се достапни.Нарушување-слободен режими направи да се чувствуваат комотно.Dual-употреба на денот и ноќта, инфрацрвена ноќ визија.Направени со висока јачина Цинк легура за максимална издржливост.Моден дизајн, и здив на ретро дојде кај нас.Вградената батерија надградба.Спецификација : Состојба : Бренд New Material : ABS Plastic0ptional Боја : Златна, Silver Package Тежина : Околу 584g Camera : 130 W LCD екран тип : 4.3 Перспектива : 120 degrees Working температура : -20~50 degrees Built-во батеријата : 3500m Ah вградена литиум battery Infrared Ноќ Светилка : Поддршка 2 Ноќ Lamps PR индукција на владата : 95 MM Fresnel lens Material : Цинк Легура Shell Ring тон : 36 тонови на ѕвонење се изборни, и големината на тонот на ѕвонење е прилагодлив во 3 нивоа.Фото/Видео : Support Mobile Детекција : Support Power набавка : 3500 MAH вградена литиум battery TF картички за Складирање : 32 G мемориски картички (Не вклучувајќи)Инсталација Големина : Peephole Камера Бленда : Приближно 15-55мм/0.6-2.2 затворен дебелина : Приближно 35-100mm/1.4-3.9 in Package Листа : 1 * паркинг (Надворешен Peephole Camera1 * Внатрешна Display1 * instructions1 * инсталација package1 * податоци line Note : 1. Ве молиме овозможи 1-3cm грешка поради прирачник за мерење.Ви благодариме за вашето разбирање.2. Набљудувачите не се калибрира истата точка боја се прикажани во фотографии може да се покажуваат малку различен од вистинскиот објект.Ве молиме да земете во реалниот како стандард.

Особините

Condition:
Brand New
Material:
ABS Plastic
0ptional Color:
Golden, Silver
Package Weight:
Approx 584g
Camera:
130W 
LCD screen type:
4.3
Perspective:
120 degrees
Working temperature:
-20~50 degrees
Built-in battery:
3500mAh 
Built-in lithium battery :
Infrared Night Lamp:
Supporting 2 Night Lamps
PR induction mode:
95MM Fresnel lens
Material:
Zinc Alloy Shell
Ring tone:
36 ringtones are optional, and the size of the ringtone is adjustable at 3 levels.
Photo/Video:
Support
Mobile Detection:
Support
Power supply:
3500MAH built-in lithium battery
TF cards Storage:
32G memory cards (Not including)
Installation Size:
Peephole Camera Aperture:
Approx 15-55mm/0.6-2.2in
Door thickness:
Approx 35-100mm/1.4-3.9in
Package List:
1 * Outdoor Peephole Camera :
1 * Indoor Display :
1 * instructions :
1 * installation package :
1 * data line :
1. Please allow 1-3cm error due to manual measurement. Thanks for your understanding. :
2. Monitors are not calibrated same, item color displayed in photos may be showing slightly different from the real object. Please take the real one as standard. :