.

Дизајн на Куќа 775338 Дојдете во Атарот на Менувачот, Лево или Десно Раце Врати, Полиран Месинг

Дизајн на Куќа 775338 Дојдете во Атарот на Менувачот, Лево или Десно Раце Врати, Полиран Месинг

DEN 275.28

Износот
Во форма достапна за нарачката

Завршил во полиран месинг и се наменети за лево или десно за рака на вратите.ANSI Одделение-3 Уверение за станбени безбедност.Се вклопува 2-3/4-инчен и 2-3/8-инчен backsets; Одговара 1-3/8-инчен и 1-3/4-инчен дебели врати.Атарот Рачка; монтирани без latch и не го сакаат традиционалните вратата копчиња. 5-годишен ограничен механички/5-годишен ограничен заврши.Опис на производот Дизајн Куќа 775338 Скролувајте 2-Начин Latch Атарот Врата се Справи со е поставена без latch и не го сакаат традиционалните вратата копчиња.Завршил во полиран месинг и се наменети за левата или десната страна на врати, овој се справи има 2-дупки во својата 2-5/8-инчен (T) плоча за монтажа на француски врати или на врати со топка го фати механизам.Оваа лажна рачка има скролувајте дизајн со рачка дека криви.Дршката се протега 1-7/8-инчен надвор и одговара на двете најчести backsets во САД (2-3/4-инчен и 2-3/8-инчен).Овој производ е ANSI Одделение-3 уверение, што значи ова се справи со е оценет за станбени безбедност.Дизајн на Куќа нуди производи во повеќе дома декор категории вклучувајќи осветлување, таванот фанови, хардвер и водоводни производи.Со години практично искуство, Дизајн на Куќа разбира секој аспект од дома декор индустрија, и се посветува себе за обезбедување квалитет на производите низ дома декор спектар.Обезбедување на вредност на нивните клиенти, Дизајн на Куќа користи водечка индустрија на малопродажба решенија и иновативни програми.Дизајн Куќа е посветена на обезбедување на високо квалитетни производи за вашиот дом проекти.Од Производителот На елегантен стил на Копчето за Лост ќе додадете еден допир на елеганција на вашиот décor.Нашите сертифицирани брави ќе помогне да се заштити вашиот дом.

Особините