.

WYNWJ 7.5/10.5 см Висок Гума Прагот Рампата Црна, Потрошувачка Дизајн за инвалидски Колички, Мобилност Скутери, и Моќ Столици, со Лизга-Површина/50X27X10.5 (19.7X10.6X4.1Inch)

WYNWJ 7.5/10.5 см Висок Гума Прагот Рампата Црна, Потрошувачка Дизајн за инвалидски Колички, Мобилност Скутери, и Моќ Столици,

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

☆【Штекер Дизајн】 : Постојат Штекер Дупки на Двете Страни на Дното на Секоја Рампа, Која Може да Се Користи Трајно да го Инсталирате Отворено Прагот Рампата Група во Области со Густ Сообраќај.Има Текстура Површината за Зголемување на Триење/Влечење и Склони-Пресек Песна. ☆【Природна Гума】 : Движечкиот Спречување на Рампата на Овој Пар на Ленти се Направени од Издржлив и Материјали.Изработени од Природна Гума Природна Гума е Ang Материјал и Издржливи. ☆【Погоден за Различни Возила】 : Преносни Спречување на Рампата Може да Се Користи за Многу Цели.Користете Автомобили, Приколки, инвалидски Колички, Проходилки, Лифтови, Колички, Мотоцикли, Велосипеди, Скутери и Колички за Curbs или Покачена Тротоари. ☆【Лизга-Текстура】 : Површината на Производот е Дизајниран Како еден Нерамна Површина, и-Пропадна Тешка Зголемува Триењето, Дизајнот е похумано и Разумни, Структурата е Разумна, Притисокот и Отпорност на Абење Isng, на Дното Решетката е Дебела, и Производ е наменет за Извоз. ☆【Супер Оптоварување Bearamp】 : Природни Компресија-И Носат-Гумени Материјал го Прави Производот Повеќе Практична, Солидна Дното е Повеќе Издржливи, мрежниот Дизајн е Повеќе Compressive, и Товарот е 5000 Kg. ☆Погоден за Сите Видови на Возила Патот Ramps Robust Design Inclined Дел Песна, Висина 7.5/10.5 Cm Ship Building Textured Површина Ќе се Зголеми Триење/Traction Used за Израмнување на Curbs, Семејството приоди за автомобили, Гаражи, Sidewalks General Возило Апликации : Погоден за Интегрирано Отвори за Автомобили, Камиони, Висока Forklifts и Ниска Forklifts, за Постојана Инсталација, Опционално* Не Вклучува Фиксен Хардвер Завртки, Може да Се Купи во Хардвер Stores Technical Индекс : Beacapacity : 5000 Kg.Боја : Black Building Материјал : Природни Rubber Single Рампата Големина (Должина X Ширина X Висина) : 50 X27 X7.5 Cm (19.7 X10.6 X3 Inch)50 X27 X10.5 Cm (19.7 X10.6 X4.1 Inch)Содржина ги Вклучува : Рампата X1 Note We Мерка Рачно, Не Може да Биде Грешка на 1-3мм, ве Молиме обратете се на Вистинскиот Производ.Затоа што Луѓето Имаат Различни Сфаќања на Вниманието и Бојата на Кожата,Може да Постојат Некои Боја Разлики, Но ве Молам Choosefully Во Разумен Опсег.Времето за Испорака е Обично 15-25 Дена.Ако Не Сте Добиле Купените Product Please Контактирајте со Нас во Рок од 30 Дена и Ние Ќе се Обидеме Нашите да се Реши Тоа за Вас.

Особините