.

WSI за Scania 3 Насочат 4x2 ладилник Приколка Thermoking за Heiploeg 1/50 DIECAST Модел Заврши Камион

WSI за Scania 3 Насочат 4x2 ладилник Приколка Thermoking за Heiploeg 1/50 DIECAST Модел Заврши Камион

DEN 7869.60

Износот
Во форма достапна за нарачката

1/50 Скала КАМИОН.Метално тело и пластика во детали.Многу детални во текот,Високо Предмети.Пред насобраните модел,подготвени да бидат прикажани.Нов со package Scale?1/50 готовиот модел и е подготвен да displayed Material : Метал & Пластични во детали Ова НЕ е ДЕТЕ Е ИГРАЧКА.ПОГОДНИ САМО ЗА ВОЗРАСТ ОД 14+ .

Особините