.

CHENRONG Легура Автомобил Играчка 1:24 за Mustang 2014 Улица Racer Легура Модел на Автомобил Diecast Играчка Возила Симулација на Автомобил Модел Предмети (Боја : Сребро)

CHENRONG Легура Автомобил Играчка 1:24 за Mustang 2014 Улица Racer Легура Модел на Автомобил Diecast Играчка Возила Симулација

DEN 1466.40

Износот
Во форма достапна за нарачката

Високо-квалитетни материјали:Цинк легура умре-фрлија метално тело со ABS пластика детали и гуми.Многу детални шасијата и внатрешноста.автомобилот тело е безбедно и заштита на животната средина, colorfast, цврсти и издржливи.Реални детали : односот на 1 : 24 враќа на вистински автомобил возило модел, и секој детал е добро симулирани, со што нашите автомобили изгледаат реални и се повеќе привлечна за деца.Силна безбедност:Автомобил добива повеќе преработка на, и заштита на безбедноста на децата во голема мера!.Модел на автомобил користи : скапоцени нешта за собирање, украси, мебел, подароци, играчки и многу други користи.Ние сме искрени продавачи.Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ви обезбедиме со задоволително решение во рок од 24 часа.Овој производ е модел на автомобил декорација, алуминиумски материјал, издржлив.Симулација на автомобил модел, пропорционално умре-фрлија модел играчка автомобил, таписерии изработка, загарантирана да се стави долу, е најдобриот подарок изборот за автомобил ентузијасти.Исто така, многу погоден за домашна декорација!Функција : Предмет Тип : Diecast и Играчки Vehicles Scale : 1 : 24 Material : Diecast и ABSColor : Silver Dimension : Околу 20 cm x 7.5 cm x 5.6 cm Vehicle Тип : Автомобили/Улица Racer Function : Може да се турка напред и backward Two врати и моторот покритие може да биде open Packing : Спакувани во оригиналната боја кутија, во одлична condition Tips : Голем избор на подароци за децата, особено за Роденден, Божиќ и Нова Година Gift Great објект за колектор, бизнис подарок, дома декорација, канцеларија декорација, display Warning : Не се стави во уста/да се Чува Далеку од Пожар/Не е за Деца под 3 Years Notice : Поради прирачник за мерење, ве молиме оставете малку error Package вклучува : 1 компјутер легура модел car The односот на 1 : 24 враќа на вистински автомобил возило модел, и секој детал е добро симулирани, со што нашите автомобили изгледаат реални и се повеќе привлечна за деца.Напомена : 1. Поради прирачник за мерење, ве молиме оставете порака за грешка од 1-3 см.2. Погодени од фактори како што се времето, светлина изложеност, па дури и на различни резолуции на екранот, на сликата може да има слаб хроматските аберации дека не може да се избегне.3. Ако производот има проблеми со квалитетот, ние ќе замена или враќање, и ние ќе се потрудиме да се обезбеди добра услуга.

Особините