.

Otter Восок Ткаенина & Платно Восок | Големи Бар | 3-Pack | Сите Природни водоотпорен | произведено во САД

Otter Восок Ткаенина & Платно Восок | Големи Бар | 3-Pack | Сите Природни водоотпорен | произведено во САД

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Произведено во САД.Сите Природни Платно Восок : Максимум Вода Repellency Восок за Ткаенина.Еколошки т користат парафински, силикони или други синтетички состојки.Otter Восок е формулиран да биде и многу ефикасна и еколошки.Нашиот Не-Хаос апликација значи дека лесно може да се примени директно на ткаенини дома или во движење.По првата пријава, да ги задржи Otter Восок во вашиот автомобил или ски торба за брз, on-the-go допир-ups.

Особините