.

AMERROBIL Покачена Куче Чинии, Мачки и Кучиња Сад Стојат со 2 Нерѓосувачки Челик Чаши и Анти Нозе се Лизга за Мачки и Кучиња Бамбус(Голема 15 Високи)

AMERROBIL Покачена Куче Чинии, Мачки и Кучиња Сад Стојат со 2 Нерѓосувачки Челик Чаши и Анти Нозе се Лизга за Мачки и Кучиња

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Голтање Лесно : Ова куче сад обезбедува право висина за вашето куче, се избегнува завиткан хранење намалува нередот и вратот стрес кај кучињата.Дигестивниот здравје е драстично подобрена кога кучиња не мора да вирус unnaturally да јадат од нивото на земјата. 2 Премиум Квалитет, од Нерѓосувачки Челик Чинии : Куче сад стојат капацитет е Направен од храна-одделение 304 од не ' рѓосувачки челик.Тоа е безбедно и издржлив и лесен за чистење.Садот се отстранува, машина за миење садови безбедно.Стабилна Анти-Пропадна : куче храна чинии доаѓаат опремени со не-пропадна гумени нозе на дното на секоја нога за да се спречи лизгање,исто така, да се обезбеди заштита за вашиот подови.Бамбус Фидер : Овој голем покрена куче сад е направен од природни бамбус кои се трајни и стабилни, високи перформанси водоотпорен.Со својата посебна нежен мирис, вашиот прекрасна милениче ќе љубов оваа нова внесувач и навистина уживаат во оброкот секое време.Големина : 22.05 x 11.02 x 14.96 инчи,дијаметар:7inches,длабочина:1.89 инчи.Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт.Додека традиционално се сместени на приземје, има неколку придобивки за кучиња кога нивната храна и вода чинии се подигнуваат.Ставање куче сад на соодветна висина за куче му овозможува да се одржува соодветна положба на телото.Кога главата е сместен над стомакот, храна патува повеќе ефикасно одредување на дигестивниот тракт.Дополнително, кога чинии се наоѓаат на соодветна висина за кучиња, има помалку притисок врз нивните нога зглобовите и вратот.

Особините