.

WLICWEI 6Pcs Модерна Цврсто Дрво Фото Рамка Ѕид, DIY се Меша и Натпревар Едноставна Слика на Ѕид-64 165cm

WLICWEI 6Pcs Модерна Цврсто Дрво Фото Рамка Ѕид, DIY се Меша и Натпревар Едноставна Слика на Ѕид-64 165cm

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Се препорачува инсталацијата големина : 64*165cm, тежина : 2.77 кг.Рамка материјал : цврсто дрво + висок транспарентен органско стакло.Исто така можете да направите DIY инсталација без однесува на цртежи, и да покаже повеќе креативни стил кој им припаѓа само на вас.Големината на рамката и количина : 5inch -12*15.9 cm(2 парчиња) 7inch-16.1*21.2 cm(1 Pcs) 14inch-27.6*37.6 cm(1 Pcs) мал плоштад круг-Φ20.2cm(1 Pcs) голем плоштад круг - Φ28.8cm (1 Pcs).Виси украс големина и количина : Црно Семејство- 71*22*0.5 см (1 група) Сон писмо украси-28.2*16.3*0.5 см (1 група) Куќа писмо украси-27.9*13.5*0.5 см (1 група).Фото рамка : направен на мајчин дрво, јасно текстура, инсекти и mothproof, цврсти и издржливи Стакло : Високо транспарентен органско стакло, висока светлина, јасно видливи, добра цврстина, не повреда на рацете Цртање срце : со висока прецизност за печатење, вистински детали, богати бои Поддршка на хартија : insulate прашина, нечистотија, влага, и заличи на срцето Задната плоча : професионални влага-доказ задната плоча, задебелена дизајн, цврсти материјали, со 4 rotatable paddles, едноставно прилагодување, лесно демонтажа, сигурен одредување ?Се препорачува инсталацијата големина : 64*165cm, тежина : 2.77 kg ?Големината на рамката 5inch -12*15.9 cm (2 парчиња) 7inch-16.1*21.2 cm(1 Pcs) 14inch-27.6*37.6 cm(1 Pcs) Мали совршен круг-Φ20.2cm (1 Pcs) Голем круг-Φ28.8cm (1 Pcs) ?Виси име/големина на Црно Семејство- 71*22*0.5 см (1 група) Сон писмо pendant-28.2*16.3*0.5 см (1 сет) Куќа писмо pendant -27.9*13.5*0.5 см (1 сет) без разлика Дали сте во трпезаријата, дневната соба или на скалите, можете да креирате нови стилови низ повеќе комбинации.Може да се создаде било која форма сакате.Класичен дизајн лесно може да одговара на бојата на ѕидот.Постојат засилување ноктите на секој агол, да се направи рамка постабилна.Ова е сет на одбраната стандардна големина рамки кои можат да одговара на повеќето стандардни слики, трансформирање од нив, вечно во сеќавањата во значајни и уметнички рокови.

Особините