.

Dixon Вентил 1910-12 Железен Оксид Црвено Fiberglass Црево Оган Јакна, 50' Должина, 3/4 ID

Dixon Вентил 1910-12 Железен Оксид Црвено Fiberglass Црево Оган Јакна, 50' Должина, 3/4 ID

DEN 3899.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Sleeving слајдови лесно во текот црево и се проширува да оди преку приклучоци.Отпорни на хидраулични течности и подмачкување на нафта.Бојата е железен оксид Црвено Fiberglass.Дополнително силиконска гума слој над fiberglass.Целосно не-азбест.Оган Ветровка за снег.Се користи за заштита на цревото и црева собранија, цевки, цевки, жици и кабли од високи температури или стопена сензација.Помага во одржување на линија температура и Црвена Fiberglassuce животната средина прегревање и overcooling.Sleeving слајдови лесно во текот црево и се проширува да оди преку приклучоци.Отпорни на хидраулични течности и подмачкување на нафта.Бојата е железен оксид Црвено Fiberglass.Дополнително силиконска гума слој над fiberglass.Целосно не-азбест.Доставени во 50' должина.Температурата опсег : -65 500 степени целзиусови. 3/4" ID.

Особините