.

Wistaroy Вода Вентил DN15 Електрични Тајмер Автоматскиот Вода Вентил Електронските Мозоци Електромагнетниот Вентил за Воздушниот Компресор Кондензат

Wistaroy Вода Вентил DN15 Електрични Тајмер Автоматскиот Вода Вентил Електронските Мозоци Електромагнетниот Вентил за Воздушниот

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

1. Издржливи : Изградени на индустриски одделение месинг, овој вентил е отпорен на корозија, повеќе погодна Компатибилен со заварување, оптимална Компатибилен со повисока температура проекти, и може да се користи со бензин, дизел гориво, kerosene нафта, природен гас, воздухот и др. 2. Широк Апликации : тоа е широко користен и може да се вклопат Компатибилен со повеќето компресори за воздух. 1. Издржливи : Изградени на индустриски одделение месинг, овој вентил е отпорен на корозија, повеќе погодна Компатибилен со заварување, оптимална Компатибилен со повисока температура проекти, и може да се користи со бензин, дизел гориво, kerosene нафта, природен гас, воздухот и др. 2. Широк Апликации : тоа е широко користен и може да се вклопат Компатибилен со повеќето компресори за воздух.Опис : Ова е сигурен, висок квалитет на кондензат одвод на вентил за да се задржи компримиран воздух третман опрема работи оптимално.Карактеристики : Материјал : пластични & метална Боја : злато & black Package се Вклучени : 1 x Вода Valve Notes : 1. Ве молиме овозможи 0-1 носители на инчен грешка поради прирачник за мерење.Благодарение Компатибилен со вашето разбирање. 2. Набљудувачите не се калибрира истата точка боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква од реалниот објект.

Особините