.

Scribing Мерач Центар Пронаоѓач 2 Во 1 Caliper Центар Линија Пронаоѓач Машини за Мерење Алатки HT2018229

Scribing Мерач Центар Пронаоѓач 2 Во 1 Caliper Центар Линија Пронаоѓач Машини за Мерење Алатки HT2018229

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Изработени од АБС материјал, материјалот е светлина и лесно да се носат, има долг животен век.Постои вертикална линија во центарот на мерач да се најде во центарот на круг или квадрат празно.Овој центар пронаоѓач, погоден за круг или квадрат карактеристики, погоден за машини за работа.Лесен за употреба и со добри перформанси, со мали димензии, лесна за носење и чување.Одлична изработка, со строга контрола на квалитет и обезбедување на квалитет, висока безбедност фактор, може да се користи со мир на умот.Спецификација : Предмет Тип : Scribing Мерач Модел : HT2018229 Материјал : ABS Примена : Во машини за индустрија Менгеме Мерач Опсег : 1/8in да 5in Пакет Листа : 1 x Scribing Колосек.

Особините

Item Type:
 Scribing Gauge
Model:
HT2018229
Material:
ABS
Application:
In the woodworking industry
Clamp Gauge Range:
1/8in to 5in
Package List:
1 x Scribing Gauge :