.

Сет од 2 Зелена и Беж Дрвени Finial Капка Божиќ Украси 9 - cc

Сет од 2 Зелена и Беж Дрвени Finial Капка Божиќ Украси 9 - cc

DEN 242.40

Износот
Во форма достапна за нарачката

Беж и зелен Божиќ finial украси.Сет од 2 дрвени finial пад на Божиќ украси.Дизајниран со зелена shoelace акценти.Целосно димензионални украси.Доаѓа подготвен да се откажам од зелена string.Голем finial : 9" висок x 4" дијаметар.Мала : 7" висок x 3" дијаметар.Материјал(s) : дрво/памук.Сет вклучува 1 на секоја ставка прикажува вкупно 2 парчиња.

Особините