.

FFENFEI Замена Бендови за Fitbit Luxe, Најлон Рака Хривнија Замена Wristband Додаток Брзо Ослободување Прилагодливи Ткаени Еластична Ткаенина Рака 5.5-8.7 во

FFENFEI Замена Бендови за Fitbit Luxe, Најлон Рака Хривнија Замена Wristband Додаток Брзо Ослободување Прилагодливи Ткаени

DEN 2160.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

[Компатибилни Модели] : FFENFEI Замена Бендови Компатибилни Додатоци за Fitbit Luxe Smart watch. [Лесно да се Замени]: спорт рака за Fitbit Luxe е многу лесно да се intall и да ги отстраните.Лизгајте го конектори за да го види,ритам под прстенот може лесно да се поправи на тракерот.Не е лесно да се лизга надвор. [Премиум Материјалот] : Ова за Fitbit Luxe види бенд е направен од мек материјал ви овозможува удобно носење искуство.Издржлив и силен,многу лесен и мазна, За Fitbit Luxe бендови не се малку,бришење или иритираат вашата кожа. [Најдобрите Подароци]:Овој високо квалитетен моден замена бендови не е само привлекување на луѓето внимание околу вас, но таа е исто така голем ноќта на вештерките/благодарноста/божиќ/роденден/вљубените подароци за вашите најдобри пријатели, момче/девојка, пријатели, членови на семејството, соученици и сл. [Повеќе Избори]: Повеќе модерни бои за да го изберете.Можете да избор на шема која сакате да се покаже себе си,и замена wristband е многу погодна за мажи и жени, спортски, партии, бизнис, спиење или други активности.Ако има било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас без двоумење.Ние ќе ви обезбедиме прекрасно шопинг искуство.Добредојдовте на FFENFEI Продавница Стандард Превозот обично трае 10-15 дена да бидат испорачани .Забрзана Испорака обично трае 3-10 дена и исполнети од страна на курирската служба DHL.Црн петок се Занимава 2021-Голема Промоција На Најдобри Божиќни Подароци за Friends Nylon Рака Хривнија Заменува Прилагодливи Ткаени Еластична Ткаенина Рака 5.5-8.7 Карактеристики : Технологија : Овој производ е направен од најлон платно, водоотпорен, пот доказ, удобно и мека.Го види бенд усвојува задебелена дизајн, кој е удобен за носење и лесен за употреба.Материјалот е без штета за човечка кожа, заштита на животната средина.Тоа е, исто така, совршен подарок за пријателите и семејството на забави, родендени, Божиќ, дипломски церемонии и други посебни денови.Ова е се водат за рака.Слим лизгачот тока ви овозможува лесно да се прилагоди на големината на прстенот.Многу погодна за жените и мажите зглобовите, 5.5-8.7 инчи.Супер гума за џвакање, лесно да се стави на и исклучување.Параметри : Материјал : најлон ткаенина Боја : црна, црвена, розова, сива, воено зелена Производ големина : медиум 5.5-8.7 инчи (за мажи и жени) е Применливо модел : За Fitbit Luxe Пакетот вклучува : Најлон рака * 1.

Особините